آموزش سگ

تشویقی سگ چیست

تشویقی سگ چیست

تشویقی سگ چیست؟

شاید هنگامی که روش‌های تربیتی را مطالعه می‌کنید، تشویقی سگ را شنیده باشید. در واقع تشویقی همان میان وعده برای سگ به حساب می‌آید که کاربردهای زیادی دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم به شما بگوییم تشویقی سگ چیست و چه کاربردی دارد. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مقالات مرتبط:

آموزش نه گفتن به سگ

مشکلات رفتاری سگ‌ها را چگونه حل کنیم

تشویقی سگ

همانطور که گفتیم؛ تشویقی همان وعده‌های کوچک غذایی می‌باشد که به سگ داده می‌شود. سگ‌ها عاشق تشویقی‌ها هستند. به همین دلیل گزینه‌ی خوبی برای تربیت سگ یعنی تشویق سگ در هنگام انجام کار خوب می‌باشد.

تشویقی سگ چیست

کاربرد تشویقی سگ

این تشویقی‌ها کاربردهای زیادی دارند. تشویقی‌ها می‌توانند عاملی برای خوشحال کردن سگ‌ها باشند. علاوه‌براین؛ عامل خوبی برای تربیت کردن آن‌ها می‌تواند باشد. یعنی شما می‌توانید از طریق تشویقی که آن‌ها خیلی دوست دارند، آن‌ها را در هنگام انجام کار خوب و درست تشویق کنید. همچنین تشویقی‌ها از نظر ویتامین‌ها آن‌ها را تامین می‌کند و برای سلامت دندان، پوست و موی آن‌ها مفید است.

 

تشویقی سگ چیست

انواع تشویقی

این تشویقی‌ها بسیار متنوع هستند و در قیمت‌های مختلف موجود می‌باشند. این تشویقی‌ها عبارت‌اند از: بیسکوییت‌های تشویقی، تشویقی‌های نرم، تشویقی‌های شبیه به استخوان، تشویقی‌های جویدنی، تشویقی‌های رژیمی و تشویقی‌های گیاهی می‌باشند.

برای خرید سگ‌ با نژاد اصیل و قیمت مناسب و همچنین تربیت سگ، همین حالا به پت شاپ پت لوکس مراجعه کنید.

لطفا پیج اینستاگرام پت لوکس را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *