مراقبت و نگهداری از سگ

علامت عشق سگ ها به ما

علامت عشق سگ ها به ما

 علامت عشق سگ ها به ما

سگ‌ها یکی از مهربان‌ترین و وفادارترین دوست‌ها هستند که عشقشان نسبت به ما واقعی است و همیشه کنارمان هستند. همانطور که می‌دانید علامت عشق سگ ها به ما از رفتار آن‌ها مشخص است و می‌توان آن را حس کرد. پس تا انتهای این مطالب همراه ما باشید تا این علائم و نشانه‌ها را بررسی کنیم.

شما می‌توانید بعد از اتمام این مطالب، مقاله‌ی سگ های مشهور تاریخ سینما را مطالعه کنید.

علامت عشق سگ ها به ما

به استقبالتان می‌آید.

شاید بهترین حس دنیا باشد که وقتی به خانه می‌رسید هیجان‌زده می‌شوند و نزد شما می‌آید و دمش را تکان می‌دهد. توجه داشته باشید که گاهی از آن‌‌ها رفتارهای دیوانه‌وار انجام می‌دهد که نشانه ترس او برای از دست دادن شما و تنهایی است ودر واقع نشانه خوبی نیست. در واقع اگر سگ شما چیزهایی را پاره کرد و به هم ریخت، ممکن است اضطراب جدایی داشته باشد. بهتر است به آن‌ها این اطمینان را دهید که قرار نیست او را تنها بگذارید؛ پس برای مدت طولانی او را تنها نگذارید.

علامت عشق سگ ها به ما

همیشه کنار شماست.

سگ‌ها کنار صاحبشان حس امنیت و آرامش دارند. به همین دلیل هر جا او باشد با او همراه است و کنارش است. در واقع شما هر کجای خانه که باشید او آنجاست و گاهی سرش را روی پا و شانه شما می‌گذارد. خوب است که همیشه به آن‌ها توجه و محبت کنید و او را نوازش کنید.

 

علامت عشق سگ ها به ما

شما را وادار می‌کند تا با شما بازی کند.

او گاهی اسباب بازی خود را می‌آورد تا شما با او بازی کنید. توجه داشته باشید که با این کار او نشان‌دهنده‌ی اعتماد اوست به شما که آن را پنهان نمی‌کند و به دست شما می‌دهد تا با او بازی کنید.

علامت عشق سگ ها به ما

حسادت می‌کند.

اگر شما به یک سگ و حیوان خانگی دیگر یا حتی فرزندتان توجه و محبت کنید سعی می‌کند نزد شما جلب توجه کند تا به او نیز محبت و توجه کنید. بهتر است او را متحمل این حس که او را دوست ندارید، نکنید و همیشه اولویتتان او باشد و به او توجه کنید.

علامت عشق سگ ها به ما

روبه‌روی شما غلت می‌زند.

این کار نشانه‌ی این است که از شما نمی‌ترسد و شما را دوست دارد. در واقع این نوع رفتار او به شما نشان می‌دهد که توجه شما را جلب می‌کند تا او را نوازش کنید و به او محبت کنید.

علامت عشق سگ ها به ما

منتظرشما می‌ماند.

او اکثرا پشت پنجره و یا کنار در به انتظار شما می‌نشیند. او دقیقا زمان رسیدن شما را تشخیص می‌دهد. منتظر ماندن آن‌ها نشانه عشق آن‌ها به شماست.

علامت عشق سگ ها به ما

وقتی او را صدا می‌کنید پاسخ شما را می‌دهد.

اگر او را صدا بزنید، مشغول هر کار مهمی که باشد، آن را رها می‌کند و نزد شما می‌آید. توجه داشته باشید که آموزش دادن این امر به آن‌ها بسیار مهم است.

 

علامت عشق سگ ها به ما

در هنگام ترس دنبال شما می‌گردد.

او نسبت به شما حس امنیت دارد و هنگام ترس به شما پناه می‌آورد. او همچنین می‌تواند از شما نیز محافظت کند و اجازه ندهد کسی شما را آزار دهد.

برای خرید سگ‌ با نژاد اصیل و قیمت مناسب و همچنین تربیت سگ، همین حالا به پت شاپ پت لوکس مراجعه کنید.

لطفا پیج اینستاگرام پت لوکس را دنبال نمائید.

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه در “علامت عشق سگ ها به ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *